Haber

Mezun Otomotiv Yüksek Mühendisi Emre Celal Gül, Mersin Ülkü Ocakları Başkanlığına Atandı

Mersin Dava Daireleri Başkanlığına İdeal Chambers Blockchain Academy’den Mersin’i tek temsilen mezun olan otomotiv mühendisi Emre Celal Gül atandı.

Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın onayı ve MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin onayıyla Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı olarak atanan Emre Celal Gül, bu kutlu görevi layıkıyla yerine getireceğini söyledi. ve çok onur duyduğunu söyledi. Gül, “Ülkü Ocakları Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım’ın, Cumhurbaşkanımız Devlet Bahçeli’nin de onayı ile İdeal Ocaklar Mersin İl Başkanlığı’na atandım. Bizler verilen izinlere uyan Türk gençleriyiz.” liderimiz Alparslan Türkeş ve liderimiz Devlet Bahçeli’nin. Camiamızın birlik ve beraberliği için mücadele edeceğiz. Rabbim bu mübarek yolda bizlere güç kuvvet versin.”

2015-2018 ortasında Bursa Uludağ Üniversitesi teşkilatında, 2018-2021’de Toroslar İdeal Ocakları’nda yerel seçim çalışmalarında ve ardından aktif görevlerde bulunan Gül, lisansüstü eğitimi sırasında askeri araçlarda savunma sistemleri üzerine tez çalışması yürütüyor. . – MERSİN

kucukcekmeceajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu