Haber

Meksika’da tecavüzcünün cinsel organını kesip ayaklarından salladılar

Meksika, Chihuahua’daki Cases Grandes bölgesinden bir sahne dünyayı şok etti. Elinde ‘tecavüzcü’ olduğuna dair not bulunan bir adam, cinsel organı kesilip ağzına tıkılmış halde, otoyolda kameraların olduğu bir direğe asılı halde bulundu.

Sık sık yaşanan vahşet haberleri ve kartellerin aldığı kararla gündeme gelen Meksika’da korkunç bir kare kameralara yansıdı. Yerel basında çıkan haberlere göre, tecavüzle suçlanan ve adı öğrenilemeyen kişi önce vahşice öldürüldü, ardından yoldaki çelik bir yapıya asıldı.

Yerel halkı dehşete düşüren görüntünün Meksika’nın Chihuahua bölgesindeki Casas Grandes’te yaşandığı bildirildi. Cesedin üzerinde karton üzerine yazılmış, tecavüzcü olduğu için öldürüldüğünü belirten bir yazı bulundu. Mesaj şuydu: “Bir tecavüzcü olduğu için bu onun kaderiydi ve bu olası herhangi bir domuzun başına gelebilirdi.”

Meksika’daki organize suç faaliyetlerini izleyen bir örgüt olan La Voz Del Pueblo’ya adamın 5 yaşındaki bir erkek çocuğa tecavüz ettiği bilgisi verilirken, kişinin cinsel organının kesilerek ağzına tıkıldığı da söylendi.

Polis şu anda öldürülen kişinin kimliğini tespit edemiyor. Şu anda bilinen tek şey, 178 boyunda ve kısa saçlı, 35 ile 40 yaşları arasında olduğu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu